YFS

Home My YFS

East Region Wall of Winners

 
 
Congratulations to the winning teams from the East Region. Send in your winning photos to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Abernethy YFC U14s, David Seaton Cup Winners
 
Abernethy YFC U14s Ken Drummond Cup winners
 
Abernethy U14s, Kevin Macrae League Cup Winners
 
Abertay University 1s, BUCS Scottish 2A League Champions
 
Balgonie Scotia U17s, Fife Cup Winners
 
Balwearie HS U15s, Fife Cup Winners
 
Balwearie HS U16s, Fife Cup Winners
 
Beith HS U14s, Fife Cup Winners
 
Blairgowie YFC U15s, PKYFA League Champions
 
Blue Brazil U13s, Fife FDL Development Cup Winners
 
Blue Brazil U14s, Fife Cup Winners
 
Blue Brazil U15s, Fife Cup Winners
 
Broughty United U13s, Ross Ballantine Cup Winners
 
Cairneyhill United U16s, toorie Winters Cup Winners
 
Crieff Juniors U15s, Bill Pennycook Cup Winners
 
Dalbeath Colts U19s, Association of Fife YFC D2 League
 
Dee BC U19s, Frank Waugh Memorial Trophy
 
Discovery FC U15s, J Bolton Cup Winners
 
Dryburgh Athletic U15, G. Taylor League Champions
 
Dryburgh Athletic U19, Maryfield G. Kerr Cup Winners
 
Dundee Schools FA U15 SSFA National Trophy Winners
 
Dundee United SC U16s, DDYFA Maryfield League Champions
 
Dundee United SC U16s, DDYFA Queens Jubilee Cup Winners
 
Dundee United SC, John Clark Motors Cup Winners
 
Dundee West U14s, D. S. Rennie League Champions
 
Dundonald Bluebell JFC U17s, Association of Fife YFC League Cup Winners
 
Dundonald Bluebell U17s Association of Fife YFC D1 League Champions
 
Eastvale FC U19s, Darren Stewart Cup Winners
 
Fairmuir BC U13s, Diamond Jubilee Cup Winners
 
Fairmuir BC U13s, D.Brown Cup Winners
 
Fairmuir BC U15s, Dundee West Anniversary Cup
 
 
Ferry Athletic U15s, Jean Pierre Babin Cup Winners
 
Forfar Boys FC U14s, Mac Brown Cup winners
 
Kelty Hearts colts FC U19s, AFYFC Summer Cup Winners
 
Kelty Marian Colts U16s, AFYFC League Cup Winners
 
Kelty Marian Colts U17s, AFYFC Summer Cup
 
Kennoway United U19s, AFYFC League Cup winners
 
Kennoway United U16s, Association of Fife YFC Summer Cup Winners
 
Kincardine FC U17s, Association of Fife YFC Spring Cup Winners
 
Letham FC tangerines U13s, Christopher Walker Cup Winners
 
Letham FC Tangerines U13s, PKYFA League Champions
 
Letham FC Tangerines U14s, Sprinterz Cup Winners
 
Menzieshill HS U17s, George Grant Memorial Trophy Winners
 
Monifeith Athletic U14s, Jim Hastie Tournament Winners
 
Monifeith Athletic U14s, Watson McNally League Champions
 
Monifeith Athletic U16s, W. Mills League Champions
 
Monifeith Athletic U16s, Chuck McGowan Cup Winners
 
Monifeith Athletic U19s, J. Cord Cup Winners
 
 
Rosyth Norries U16s, AFYFC Spring Cup Winners
 
Spurs Juniors U16s, Association of Fife YFC
 
St. Andrews Secondary, Crookston Cup Winners
 
St Johns Rovers U16s, Stuart McPhee Cup Winners
 
Stanley Socca U15s, Blackpool Plate Winners
 
Tay Thistle U14s, PKYFA League Champions
 
University of Dundee 1s,  SSSC Cup Winners
 
University of Dundee 2s, SSSC Plate Winners
 
University of St. Andrews WFC 1s, BUCS Scottish 2a League Champions
 
University of St Andrews WFC, SSSC Cup Winners
 
University of St Andrews WFC 2s,  BUCS Scottish 3A League Champions
 
Woodmill HS Seniors, Fife Cup Winners